Інкубатор ручний Рябочка Turbo 70 з цифровим терморегулятором і вбудованим вологоміром
Інкубатор Жабочка Turbo 70 з ручним переворотом яєць, слугує для інкубації яєць усіх видів свійської птиці.
Місткість:
курячих яєць — до 70 шт.;
качиних, індичих яєць — до 50 шт.;
гусячих яєць — до 40 шт.;
перепелиних яєць — до 180 шт.
Переворот — ручний, що 10-15 годин необхідно вимикати синтез від мережі, підіймати верхню кришку та перевертати кожне яйце вручну. Яйця попередньо потрібно промаркувати м'яким олівцем із 2 боків (X і O).
Терморегулятор — цифровий із дисплеєм, автоматичне підтримання температури.
Контроль вологості:
Для води передбачений лоток із канавками.
Вологість регулюється кількістю заповнених канавок для води та вентиляції.
Передбачений вбудований вологомір для зручного контролю показників.
Нагрівальний елемент - керамічний тен (турбіна) + вентилятор.
Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря й рівномірному нагріванню як у центрі, так і в кутах очисника.
Корпус — пінопластовий, спресований у пресформі високої щільності.
!!! Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Ручний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 40 шт. |
| Індичі яйця | 50 шт. |
| Курячі яйця | 70 шт. |
| Перепелині яйця | 180 шт. |
| Качині яйця | 50 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Ручний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Без вологоміра |
| Висота | 150 |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴







