Інкубатор механічний Рябочка Turbo 70 з аналоговим терморегулятором
Інкубатор Жабочка Turbo 70 з механічним переворотом яєць чудово підійде для інкубації яєць свійської птиці. Особливість цього атласу — аналоговий терморегулятор і наявність вентилятора. Надійний спосіб виведення пташенят без складного настроювання й обслуговування.
Місткість:
курячих яєць — до 42 шт.
качиних, індичих яєць — до 42 шт.
гусячих яєць — до 28 шт.
перепелиних яєць — до 140 шт.
Переворот — механічний.
На пластиковий піддон належить сітка, до неї входить комплект пластикових куточків, що регулюють сітку за висотою, що необхідно під час закладання різних типів яєць. Тобто під час інкубації перепелиних яєць сітку потрібно притиснути максимально близько до піддона, а для гусячих яєць — максимально високо від піддона.
Терморегулятор — аналоговий, настроювання температури по градуснику, що йде в комплекті. Керування температурою здійснюється за допомогою повороту ручки терморегулятора в режимі плюс або мінус. Крім того, на оглядовому вікні атласу розміщується спиртовий градусник для контролю температури.
Контроль вологості:
Для води передбачена спеціальна ємність із канавками. Рівень вологості визначається візуально — за ступенем запотівання оглядових вікон атласу.
Для точнішого контролю можна використовувати цифровий гігрометр (не входить до комплекту постачання та купується окремо).
Регулювання вологості відбувається за допомогою заповнення необхідної кількості канавок водою.
Нагрівальний елемент - керамічний тен (турбіна) + вентилятор. Вентилятор безперервно обдуває турбіну, сприяє циркуляції повітря й рівномірному нагріванню як у центрі, так і в кутахіка.
Корпус — пінопластовий, спресований у пресформі високої щільності.
"!!! Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд."
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Природний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Механічний |
| Вентилятор | Без вентилятора |
| Вологість | Без вологоміра |
| Висота | 220 |
| Тип терморегулятора | Аналоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴





