Інкубатор автоматичний Рябочка Turbo на 42 яйця з вентилятором і вбудованим вологоміром
Інкубатор Жабочка Turbo на 42 яйця з автоматичним переворотом яєць слугує для інкубації яєць свійської птиці.
Місткість:
Курячих яєць — до 42 шт.
Качиних, індичих яєць — до 42 шт.
Гусячих яєць — до 28 шт.
Перепелиних яєць — до 140 шт.
Терморегулятор — цифровий із дисплеєм, автоматичне підтримання температури.
Контроль вологості:
Для води передбачений лоток із канавками.
Вологість регулюється кількістю заповнених канавок для води та вентиляції.
Передбачений вбудований вологомір для зручного контролю показників.
Переворот — автоматичний із мотором. Кількість переворотів настроюється від 2 до 12-ти на добу.
ПЕРЕВОРОТ ЗА СЧЕТКИ, яка горизонтально рухається мотором і перевертає закладені яйця.
Нагрівальний елемент - керамічний тен із вентилятором.
Корпус — пінопластовий, спресований у пресформі високої щільності.
Кількість яєць вказана приблизно та залежить від типу та розміру яйця.
Колір і комплектація атласу може відрізнятися від світлин на сайті та змінено виробником на його розсуд.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Рябушка |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Стан | Новий |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Середня місткість яєць | |
| Гусячі яйця | 28 шт. |
| Індичі яйця | 42 шт. |
| Курячі яйця | 42 шт. |
| Перепелині яйця | 140 шт. |
| Качині яйця | 42 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Побутові | Автоматичний |
| Вентилятор | З вентилятором |
| Вологість | Вологомір |
| Висота | 220 |
| Тип терморегулятора | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 990 ₴





