Діаметр труб: 6 мм (1/4″), 8 мм (5/16″), 10 мм (3/8″)
Кут згину: 180°.
Матеріал вигинних труб: м'яка мідь, латуні, алюміній, м'яка тонкостінна сталь. Вага: 0,45 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний діаметр труби | 10 мм |
| Мінімальний діаметр труби | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Трубозгинач |
| Загальні | |
| Вага | 0.45 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 431 ₴


