Ручні лещата сталеві 165 мм губки-50 мм розведення губок-32 мм YaTo YT-65082
Ручні лещата YATO YT-65082 призначені для стабільного затискання дрібних предметів під час оброблення.
ОСОБЛИВОСТІ РУЧНИХ ТИСКІВ YATO YT-65082
Виготовлені з високоякісного чавуну
Лакована поверхня
Сталеві щелепи з прорізаною внутрішньою поверхнею
Гайка з гвинтом M10
ХАРАКТЕРИСТИКИ РУЧНИХ ТИСКІВ YATO YT-65082
Довжина корпусу — 165 мм
Розмір губок — 50 мм
Відстань між губками — 32 мм
Матеріал — сталь, чавун
Вага брутто — 0.688 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.688 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 165 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 32 |
| Наявність ковадла | Немає |
| Тип тисков | ручні (мініатюрні) |
| Ширина губок | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴


