Свердло-бур по бетоні, камінні SDS MAX з 2 пругами AEG, Ø= 40 мм, L= 1000/940 мм
Бур SDS-max ASDS401000 (40x1000 мм) AEG 4932479301 призначений для перфораторів із системою кріплення SDS-max. Застосовується для свердління наскрізних/глухих отворів у бетоні, цегли, блоковій кладці, камені. Забезпечує ідеально круглі отвори для надійної фіксації кріплення. Конструкція бура розрахована на високі навантаження. Тіло бура виготовлено із спеціального сплаву та забезпечує високу стійкість до зламу. Геометрія бура розрахована для максимального зниження вібрації під час роботи. Оптимальна передача удару дозволяє максимально ефективно використовувати перфоратори.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 40 мм |
| Длина рабочей части | 940 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 1000 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
Информация для заказа
- Цена: 4 000 ₴

