Свердло-бур по бетоні, камінні SDS MAX з 2 пругами AEG, Ø= 35 мм, L= 570/510 мм
Діаметр 35 (мм)
Загальна довжина 570 (мм)
Робоча довжина 510 (мм)
Конструкція фрези Fast Drilling-2 пропонує користувачам швидке свердління завдяки великим вхідним щілинам біля наконечника.
Довговічність - 2 ріжучі твердосплавні головки для додаткової міцності та довговічності.
Точність - дизайн з однією канавкою для точного свердління
Хвостовик SDS Max для використання зі свердлами SDS Max
Бур SDS-max ASDS35570 (35x570 мм) AEG 4932479299 призначений для перфораторів із системою кріплення SDS-max.
Застосовується для свердління наскрізних/глухих отворів у бетоні, цегли, блоковій кладці, камені.
Забезпечує ідеально круглі отвори для надійної фіксації кріплення.
Конструкція бура розрахована на високі навантаження.
Тіло бура виготовлено із спеціального сплаву та забезпечує високу стійкість до зламу.
Геометрія бура розрахована для максимального зниження вібрації під час роботи.
Оптимальна передача удару дозволяє максимально ефективно використовувати перфоратори.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEG |
| Страна производитель | Германия |
| Диаметр | 35 мм |
| Длина рабочей части | 510 мм |
| Назначение | По бетону/кирпичу/камню |
| Общая длина | 570 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-max |
Информация для заказа
- Цена: 2 450 ₴
