Хомути металево гумові YATO : Ø= 6, 8, 10, 13, 16, 19 мм, 52 шт.
Набір з 52 кабельних стяжок.
виготовлений з нержавіючої сталі 304 і гумового покриття
діаметри: 6 мм (12 шт.), 8 мм (10 шт.), 10 мм (10 шт.), 13 мм (8 шт.), 16 мм (8 шт.), 19 мм (4 шт.)
ширина стрічки: 12,7 мм
товщина стрічки: 0,6 мм
упаковані в сортувальний контейнер
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальный диаметр обжатия | 19 мм |
| Материал хомута | Нержавеющая сталь |
| Минимальный диаметр обжатия | 6 мм |
| Наличие резиновой прокладки | Да |
| Область применения хомута | Для кабелей |
| Покрытие | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Толщина полосы | 0.6 мм |
| Упаковка | Ящик |
| Ширина полосы | 12.7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 698,25 ₴

