
Ящик для інструментів пластиковий STANLEY 41 Х 20 Х 18.5 см з 2 органайзерами, лотком і металевими замками
1 175 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1-92-065
+380 (96) 805-04-94
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ящик для інструментів пластиковий STANLEY 41 Х 20 Х 18.5 см з 2 органайзерами, лотком і металевими замками
Ящик для інструментів Stanley 1-92-065 - це оптимальний вибір для впорядкованого зберігання невеликого ручного інструменту, витратних матеріалів, і дрібних деталей. Ящик досить універсальний і підійде для будівельників, автолюбителів, меблевих майстрів, сантехніків електриків і багатьох інших.
Класична прямокутна форма ящика допоможе зручно розкласти інструменти. Знімний лоток з ручкою дозволить відібрати часто затребувані інструменти і переносити їх за собою в процесі роботи. Два органайзера на кришці ящика допоможуть розмістити дрібні предмети, які повинні бути в швидкому доступі.
Корпус виконаний з міцного пластику, і має додаткові ребра жорсткості, завдяки чому ящик прослужить тривалий час навіть при інтенсивній експлуатації.
Ящик обладнаний надійним металевим замком, який має великий ресурс на відкривання / закривання. Додаткову безпеку вмісту можна забезпечити, повісивши навісний замок в вушко (замок в комплект не входить).
Рукоятка виготовлена з двокомпонентного матеріалу, гуми і пластика, міцно лежить в руці, не ковзає. У складеному стані ручка ховається в корпус ящика, і забезпечує можливість скласти кілька ящиків один на одного.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stanley |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | Пластмасса |
| Состояние | Новое |
| Тип | Ящик переносной |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 185 мм |
| Длина | 411 мм |
| Ширина | 199 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 175 ₴
