HVBS-56M ЛЕНТОЧНОПИЛЬНЫЙ СТАНОК
Опис стрічкового станка по металу JET HVBS-56М Компанія JET, з високою репутацією, випустила високоякісний стрічковопильний верстат по металу JET HVBS-56М, що виконується нарізування різних матеріалів, а також характеризується високою точністю різання, економічністю та гідною якістю.
Стрічковопильний верстат по металу JET HVBS-56М розроблений із загартованим та відшліфованим бронзовим черв'ячним колесом, для більш тривалого використання конструкції. Дана модель має три швидкості руху пили з доповнювальними регульованими напрямними стрічкового полотна на 3-х підшипниках кочення, що забезпечує більш ефективне та якісне різання різного типу матеріалу.
Стрічковопильний верстат по металу JET HVBS-56М оснащений двигуном з потужністю 0,37/0,65 кВт., що виробляє швидкість руху полотна 20, 30, 50 метрів за хвилину. Значно полегшать Вашу роботу з нарізування різних видів матеріалу губки лещат з можливістю повороту під кутом від 0° до 45°, і хороший розмір стрічкового полотна 13х0,65х1640 мм., а також регульований кінцевий упор для більш ефективної та серійної роботи.
Малошумний стрічковопильний верстат по металу JET HVBS-56М має відсутність вібрації та автоматичне відключення після наскрізного розпилу. Спеціальне оснащення конструкції нижньою підставкою з великими колесами та вбудованою рукояткою забезпечує зручне та легке транспортування. Модель з розмірами 1100х500х1450 мм (ДхШхВ) та вагою 50 кг, може використовуватись у різних майстернях та підприємствах.
Основні особливості
Гартований та відшліфований черв'як з бронзовим черв'ячним колесом, для тривалого терміну служби Регульовані напрямні стрічкового полотна на 3-х підшипниках кочення 3 швидкості руху стрічкового полотна для пиляння різних матеріалів Регульований кінцевий акцент для серійних робіт Малошумний хід з відсутністю вібрації гарантує чисте розпилювання Автоматичне відключення після наскрізного розпилу
Стандартна комплектація: Біметалеве стрічкове полотно М42 13x0,65x1640 мм, 10/14TPI Регульований кінцевий наголос Опорні ніжки
Модель
HVBS-56M
Артикул (220 В)
414458M
Зона обработки при 90º, профиль
Ø125 мм, □125 мм,
□150 х 125 мм
Зона обработки при 45º, профиль
Ø95 мм, □75 мм
Скорость движения полотна
20, 30, 50 м/мин
Размеры ленточного полотна
13 х 0,65 х 1640 мм
Диапазон поворота
0° - 45° (губки тисков)
Диаметр шкивов
187 мм
Выходная мощность
0,37 кВт / S1 100%
Потребляемая мощность
0,65 кВт / S6 40%
Габаритные размеры (ДхШхВ)
1100 х 500 х 1450 мм
Масса
50 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JET |
| Длина ленточной пилы | 1640 мм |
| Потребляемая мощность | 0.65 кВт |
| Скорость движения ленты | 50 м/мин, 30 м/мин, 20 м/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип станка | Одноколонный |
| Толщина ленточной пилы | 0.65 мм |
| Ширина ленточной пилы | 13 мм |
| Общие параметры | |
| Вес | 50 кг |
| Высота | 1450 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 40 500 ₴






