ГРИЛЬ ПРЯМОКУТНИЙ ВУГІЛЬНИЙ LUND, 48Х26 СМ, НА 4 НІЖКАХ(2 З КОЛЕС.) З ДЕРЕВ'ЯНОЮ ПОЛИЦЕЮ
Садовий гриль для приготування їжі на відкритому повітрі, з регульованими ґратами, зручною ручкою та полицями.
-Площа гриля: 48,5 x 26 см
-Міцна сталева конструкція. З двох боків бокової полиці змонтовані підтримуючі елементи.
-емальована подова чаша
-хромовані грати з практичними ручками
-4 рівня регулювання висоти гриля
-лобове скло
-дерев'яна бічна полиця і простора нижня полиця для тарілок, приладдя для барбекю і т.д.
-Зручна ручка та пластикові колеса полегшують транспортування
-висота вогнища: 66 см
-Розміри: 86 x 28 x 82 см
-Товщина решітки: 2,5 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lund |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Пользовательские характеристики | |
| Встроенный термометр | Не предусмотрен |
| Длина | 26 мм |
| Длина рабочей поверхности | 26 мм |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Конструкция | Цельная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип топлива | Древесный уголь |
| Ширина | 48.5 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 48.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 200 ₴


