ЛАМПА ПРОТИ КОМАХ LUND, ВІД ЕЛЕКТР. МЕРЕЖІ 230 В, 41 ВТ, 700Х 95Х 290 ММ
Інсектицидна лампа UVA з уражаючою електроенергією сіткою для знищення таких комах, як комарі, мошки, оси, міль та ін. У пристрої використовуються потужні люмінесцентні лампи з довжиною хвилі 365 Нм, робочим діапазоном 80 м2 і терміном служби 8000 годин. Відрізняється сильною та ефективною напругою сітки 2300 В.
ДЖЕРЕЛО СВІТЛА:
робочий діапазон 80 м2 охопить малі, середні та великі приміщення
2 лампи UV-A 20W T8 BL (тривалий термін служби та дуже висока ефективність, заманюють літаючих комах і безпечні для людей)
потужний промінь світла та видимість майже у всіх напрямках, навіть угору
Ультрафіолетові хвилі 365 Нм краще за інші приваблюють комах
Люмінесцентні лампи з терміном служби до 8000 годин прослужать декілька сезонів
потужність приладу: 26 Вт, 220-240 В 50/60 Гц
можна доукомплектувати люмінесцентною лампою LUND 67056
КОНСТРУКЦІЯ ТА ОСОБЛИВОСТІ:
висока ударна напруга мережі: 2300 В
вбудований піддон для комах з можливістю швидкого виймання і висипання вмісту
можливість підвішування або розміщення на підлозі
металевий ланцюг
матеріал: металева сітка для огляду та ABS, який характеризується дуже високою твердістю та стійкий до подряпин, ударів, вм'ятин та різних хімічних факторів
Кнопка ON / OFF
розмір виробу: 70 х 95 х 29 см
шнур живлення: 1 м
ПЕРЕВАГИ СІТКОВИХ ЛАМП ПРОТИ КОМАХ :
Ультрафіолетове світло привабливе для літаючих комах, воно може заманити їх до сітки на відстані кількох або, в деяких моделях, навіть багатьох метрів.
відсутність викидів шкідливих для навколишнього середовища речовин - хімікатів і аерозолів - забезпечує безпеку для людей і тварин
виріб не виділяє шкідливих запахів
великі люмінесцентні лампи забезпечують хорошу видимість УФ-А світла
ДОДАТКОВІ ПЕРЕВАГИ ЛАМПИ 67034:
висувний контейнер для комах
відсутність корпусу у верхній частині забезпечує кращу видимість УФ-А світла, ніж в інших моделях ламп
можливість заміни UVA лампи на Lund 67056
ЗАСТОСУВАННЯ:
будинки
до школи
сади, балкони, тераси (у бездощові дні та ночі)
ресторани
магазини та пекарні
офіси тощо
Інсектицидні лампи, котрі приваблюють комах за допомогою УФ-світла, мають найбільший радіус дії та ефективність вночі. Для досягнення максимального результату розміщуйте лампу подалі від інших джерел світла, як електричних, так і природних. Ультрафіолетове світло повинно бути добре видно.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lund |
| Материал корпуса | Пластик, Металл |
| Назначение ловушки/отпугивателя | От летающих насекомых |
| Площадь действия | 150 кв.м |
| Применение | Внутри помещения |
| Рабочая частота | 50 Гц |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет | Черный |
| Потребляемая мощность | 41 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 950 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.59 кг |
| Высота | 290 |
Информация для заказа
- Цена: 2 000 ₴


